istanbul diyarbakır nakliyat istanbul bursa nakliyat istanbul çanakkale nakliyat istanbul edirne nakliyat istanbul kırklareli nakliyat istanbul kocaeli nakliyat istanbul sakarya nakliyat istanbul tekirdağ nakliyat istanbul antalya nakliyat istanbul ankara nakliyat
Bakırköy Günlük Ev Kiralama Firma Profili

Tatil yada iş amaçlı seyahatlerinizde otel ve pansiyon konaklamaya alternatif olarak otel ve ev konforlarını birleştirerek günlük apart ev hizmeti sunmaktayız. İstanbul Bakırköy merkezi konumlu dairelerimiz ulaşım açısından İstanbul’un her noktasına alternatifi bol toplu ve özel taşıma seçenekleri bulunmaktadır.

İstanbul ve dünya üzerinde pek çok büyük şehirde gerek iş gerekse özel seyahatlerde klasik odada kalmak yerine ev konforunda kalmak trend haline gelmiştir. Bu trend de bizde sizlere İstanbulEV güvencesi ile ev sıcaklığında ve otel standartlarında günlük kiralık evler sunuyoruz.

Günlük Ev’ lerimizin Atatürk Havalimanı, Tüyap ve CNR Fuar merkezlerine 5 dakikalık mesafesinden dolayı, konuklarınızı ağırlama şansıda bulabileceksiniz. Bünyemizde kiralık daireler, suitler, vip suitler, studio daireler bulunmaktadır. Sizlerin tüm ihtiyaçları düşünülmüş olan dairelerimizde sıcak su, klima, lcd tv, internet, mutfak malzemeleri, kişiye özel havlu çarşaf ve yastık kılıfları bulunmaktadır. Tüm dairelerimiz uzman temizlik ekibimiz tarafından bir sonraki misafirlerimize tesliminden önce dezenfekte edilmektedir.

Sabit yemek, kahvaltı saatleri olmadan, evinizdeki gibi istediğiniz zamanda istediğiniz yemeği pişirebilir veya sipariş edebilirsiniz. Gerçeği yansıtan fotoğraflar ve verilen detaylı bilgiler sayesinde bilgi sahibi olabilir ve fotoğraflarda gördüğünüz daireyi ücretsiz, hızlı ve gerçek zamanlı rezervasyon hizmeti ile rezerve ederek kabulü sonucunda oturuduğunuz yerden evinizi kiralayabilirsiniz. Böylelikle sonradan kötü sürprizler yaşama ihtimalini sıfıra indirmiş ve özgürce konaklama imkanına sahip olmuş olursunuz.

Apart Dairelerimiz son derece hijyenik olup istek halinde ekstra temizlik hizmeti cüzi bir miktar karşılığında tarafımızdan sağlanmaktadır.

Günlük Ev Minumum Kiralama Süresi 1 Gündür. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İçerenköy evden eve nakliye

Bahçeşehir evden eve nakliye

Bakırköy evden eve nakliye Beşiktaş evden eve nakliye Ataşehir evden eve nakliye

beykoz evden eve nakliye

Kadıköy evden eve nakliye

Sancaktepe evden eve nakliye

Göztepe evden eve nakliye

Start typing and press Enter to search

istanbul diyarbakır nakliyat istanbul bursa nakliyat istanbul çanakkale nakliyat istanbul edirne nakliyat istanbul kırklareli nakliyat istanbul kocaeli nakliyat istanbul sakarya nakliyat istanbul tekirdağ nakliyat istanbul antalya nakliyat istanbul ankara nakliyat